Czysta kotłownia z pompą ciepła i Czystym Powietrzem

Dlaczego warto wybrać pompę ciepła?

Pompa ciepła to ekologiczne rozwiązanie, ale przede wszystkim wysokie oszczędności i komfort użytkowania. Pompy ciepła typu powietrze woda pracują wydajnie nawet w bardzo niskich temperaturach, przy jednoczesnym niewielkim zużyciu energii w porównaniu do innych urządzeń grzewczych wykorzystujących energię elektryczną (np. piece akumulacyjne, maty grzewcze).

Poniżej przedstawiamy naszą realizację montażu pompy ciepła Hitachi Yutaki Combi 11kW. Jednostka wewnętrzna ze zintegrowanym zbiornikiem na ciepłą wodę użytkową charakteryzuje się wysoką estetyką, dzięki czemu można ją ustawić nawet w centralnym punkcie domu. 

Nasz klient zdecydował się na likwidację starego pieca węglowego, dzięki czemu uzyskał wysokie dofinansowanie z programu Czyste Powietrze na pompę ciepła oraz modernizację CO i CWU. 

Od stycznia 2023 roku jest możliwość ubiegania się o jeszcze wyższe dofinansowania!

W zależności od dochodów montaż pompy ciepła wraz z modernizacją CO i CWU:

⇒poziom podstawowy maksymalnie 27 500 zł

⇒poziom podwyższony maksymalnie 42 400 zł

⇒poziom najwyższy maksymalnie 55 600 zł

Załatw z nami wszystkie formalności

Nasz zespół zajmuje się kompleksową obsługą klienta zaczynając od odpowiedniego doboru urządzenia, przez szybki i bezproblemowy montaż kończąc na pomocy w złożeniu i rozliczeniu wniosku o dofinansowanie.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Szybki kontakt!
+
Wyślij!