Pompa ciepła MITSUBISHI

MITSUBISHI ELECTRIC

Pompy ciepła powietrze-woda Ecodan są dobrym rozwiązaniem dla każdego, kto chce szybko i bez zbędnych komplikacji zacząć wykorzystywać energię odnawialną: łączą nowatorskie rozwiązania techniczne z prostą obsługą i absolutną niezawodnością. Systemy Ecodan firmy Mitsubishi Electric wyznaczają standard ogrzewania przyszłości w nowych i modernizowanych budynkach.

Mitsubishi Electric wyróżnia się jako konstruktor i producent inwenterowych sprężarek czynnika chłodniczego, które są sercem każdej pompy ciepła powietrze-woda Ecodan. Sprawia to, że nawet inni producenci pomp ciepła korzystają z rozwiązań marki i wybierają technologię, która jest gruntownie przemyślana i spełnia najwyższe standardy. Wysoka jakość potwierdzona zadowoleniem użytkowników oraz licznymi certyfikatami: EHPA, KEYMARK, markt intern, SG- Ready.

Systemy ECODAN objęte są 5-letnia gwarancja. To kolejny przekonywujący argument, zachęcający do zakupu i korzystania z trwałego i jedynego w swoim rodzaju systemu grzewczego.
Moc grzewcza pomp ciepła Mitsubishi zaczyna się od 4,5 kW a kończy na 138 kW poprzez kaskadę 6 pomp ciepła o mocy 23 kW. W związku z tym rozwiązania techniczne Mitsubishi dopasowane są do obiektów o różnej wielkości.

Mitsubishi Eco Inverter

Jednostka zewnętrzna Eco Inverter może być łączona zarówno z modułami wewnętrznymi z wbudowanym zasobnikiem CWU lub bez wbudowanego zasobnika. W zależności od wariantu wyposażenia umożliwia to efektywne grzanie lub grzanie i chłodzenie.  Nowe jednostki Eco Inverter charakteryzują się zwiększonym gwarantowanym zakresem pracy do -25°C oraz temperaturą pracy do 60°C bez użycia grzałek. 

Mitsubishi Zubadan Inverter

Opatentowana technika Zubadan Inverter stanowi obecnie optymalne rozwiązanie w dziedzinie pomp ciepła powietrze woda. System jest w stanie działać z pełną mocą przy -15°C a przy -28°C pompa ciepła jest zdolna do skutecznego i niezawodnego działania. Oznacza to, że dzięki technice Zubadan zdecydowanie zbędne staje się przewymiarowywanie instalacji w celu uzyskania marginesu bezpieczeństwa podczas pracy w trybie grzania. Wysokie temperatury zasilania 60°C sprawiają, że pompy ciepła powietrze-woda Ecodan z urządzeniem Zubadan Inverter uzyskują rewelacyjne wskaźniki efektywności także w połączeniu z typowymi grzejnikami. W związku z tym Zubadan jest najlepszym wyborem w przypadku modernizacji. Bez względu na to, jakie warunki stawia budynek, urządzenia Zubadan będą działały z najwyższą mocą w całym zakresie roboczym. Systemy Zubadan wyposażone są ponadto w zoptymalizowaną funkcję odmrażania, która zapewnia najwyższą niezawodność.

 

NASZE REALIZACJE

Zainteresowany ofertą? Napisz do nas!
Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Szybki kontakt!
+
Wyślij!