Inwertery

Inwertery fotowoltaiczne (falowniki) to serce systemów solarnych. Przetwarzają prąd stały  DC na przemienny AC. Są podłączone do publicznej sieci energetycznej w tak zwanych fotowoltaicznych systemach sieciowych.

Wszystkie oferowane przez nas inwertery fotowoltaiczne posiadają  zaawansowane technologicznie rozwiązania  i są wykonane z produktów najwyższej jakości. Do inwerterów fotowoltaicznych można zainstalować także urządzenie do inteligentnego zarządzania energią, które monitoruje produkcję i zużycie energii.  Duża ilość rodzajów falowników powoduje, że decyzję, jaki falownik zastosować w instalacji powinniśmy pozostawić projektantowi.

Fotowoltaika Opole
Fotowoltaika Opole
Sofar Solar

SOFAR SOLAR to renomowana marka od wielu lat popularna na rynku azjatyckim, z powodzeniem podbiła także rynek polski, wyróżniając się wysoką sprawnością, intuicyjną i szybką instalacją. Wyjątkową niezawodność potwierdza 12 letnia gwarancja producenta, nie wymagająca żadnych dodatkowych opłat. Inwertery Sofar Solar zbudowane są z najwyższej jakości komponentów elektronicznych czołowych producentów: Fairchild Semiconductor, Texas Instruments, Nippon Chemi-Con i in. SOFAR SOLAR należy do grupy SOFAR i jest numerem jednej w branży GPS na rynku azjatyckim. 

Marka nieustannie się rozwija stawiając na jakość i zadowolenie odbiorców. W 2021 roku marka została doceniona przez firmę EuPD Reaserch, która przyznała SOFAR SOLAR wyróżnienie Top Brand PV w Polsce w kategorii falowniki. 

Solar Edge

W 2006 roku firma SolarEdge zrewolucjonizowała przyemysł fotowoltaiczny, tworzące nowy sposób wytwarzania i zarządzania energią w systemach PV. Dziś firma jest światowym liderem w dziedzinie wysokosprawnych inteligentnych technologii energetycznych. Wdrażając światowej klasy rozwiązania inżynieryjne i nieustannie koncentrując się na innowacjach tworzy inteligentne produkty energetyczne i rozwiązania, które zasilają nasze codzienne życie.  

Huawei

HUAWEI jest technologicznym koncernem specjalizujący się w produkcji urządzeń i rozwiązań telekomunikacyjnych, informatycznych. Po inwestycji w rozwiązania energetyczne HUAWEI stworzył jedną z najlepszych na świecie linii falowników z serii SUN2000. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom, technologicznym nowinkom wysokiej niezawodności HUAWEI zaledwie po kilku latach rozwoju wkroczył do ścisłej czołówki producentów falowników.

Fornius
Fotowoltaika Opole

Od ponad 75 lat austriacka firma stawia na badania, patenty i innowacje. Dzisiaj firma Fronius jest znana na całym świecie jako lider jakości w dziedzinie fotowoltaiki, a rygorystyczne metody testowania zapewniają, że falowniki Fronius spełniają najwyższe wymagania.

Szybki kontakt!
+
Wyślij!