Pompa ciepła PANASONIC

PANASONIC

Firma Panasonic ma ponad 60-letnie doświadczenie w produkcji pomp ciepła i opracowała wiele modeli sprężarek. Nazwa firmy jest synoniemem jakości, która jest z kolei kluczem do sukcesu na rynku europejskim. Członkostwo w Europejskim Stowarzyszeniu Pomp Ciepła, produkcja urządzeń Aquarea w Europie i utrzymywanie wysokich standardów bezpieczeństwa na europejskich serwerach Aquarea Smart Cloud- to czynniki decydujące o tym, że Panasonic jest zaufanym partnerem w dziedzinie ogrzewania. 

Dlaczego warto wybrać pompę ciepła Panasonic? 

Pompy ciepła powietrze woda Aquarea zapewniają szczyt komfortu, wydajności i niskich kosztów energii. To rozwiązanie znacznie bezpieczniejsze, tańsze oraz bardziej ekologiczne od kotłów gazowych, olejowych czy innych systemów elektrycznych. Pozwalają na 80% oszczędności w wydatkach na ogrzewanie w porównaniu do grzejników elektrycznych. Zapewniają również komfort na najwyższym poziomie, nawet przy bardzo niskich temperaturach zewnętrznych. 

Aquarea T-Cap

Jednostki Aquarea T‑CAP to idealne rozwiązanie zarówno do instalacji nowych, jak i modernizowanych, gdzie wymagana jest duża moc wyjściowa. Wszystkie urządzenia z serii T-CAP to doskonała alternatywa dla kotłów gazowych czy olejowych. Idealnie sprawdzą się do podłączenia nowych instalacji ogrzewania podłogowego, grzejników lub klimakonwektorów. Pompy tej serii są zdolne do utrzymania mocy wyjściowej przy temperaturze zewnętrznej spadającej do -20°C bez konieczności wspomagania grzałką elektryczną, oferując wysoką wydajność grzewczą nawet przy niskich temperaturach otoczenia.

NASZE REALIZACJE

Zainteresowany ofertą? Napisz do nas!
Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Szybki kontakt!
+
Wyślij!