Montaż

Montaż to jedno z ogniw procesu powstawania instalacji fotowoltaicznej. Wartościowa i przynosząca oczekiwane efekty instalacja jest wynikiem dobrze wykonanego projektu oraz poprawnego montażu, z użyciem wysokiej jakości materiałów.
Wykonywane przez nas instalacje fotowoltaiczne mają swoją podstawę w wysokiej jakości wykorzystywanych  podzespołów.
Moduły mają minimalnie 10 letnia gwarancję produktową, oraz przynajmniej 25 letnia gwarancję na spadek mocy.
Cały system montażowy jest zaprojektowany i dopasowany do możliwości obiektu, a używając w swoich realizacjach podkonstrukcji montażowych zaufanych firm mamy pewność co do jakości wykonanych podzespołów.

W wykonywanych przez nas instalacjach fotowoltaicznych dobieramy indywidualnie do potrzeb każdej instalacji sprawdzone inwertery pochodzące z renomowanych firm m.in.:

Fotowoltaika Opole

Gwarantujemy Państwu dokładnie wykonany audyt, dobrze wykonany projekt, wysokiej jakości materiały oraz niezawodny i szybki montaż – przeprowadzony przez wykwalifikowaną kadrę.
Posiadamy własne ekipy montażowe, co pozwala nam zagwarantować najwyższą jakość wykonanej usługi.
Integralną częścią naszej usługi jest serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny zamontowanych instalacji, a także dbałość o Państwa komfort podczas ich użytkowania.

W województwie opolskim nasze realizacje instalacji fotowoltaicznych widoczne są w okolicach Opola, Kędzierzyna Koźla, Strzelec Opolskich, Brzegu, Kluczborka. Jeśli chcesz zobaczyć nasze instalacje fotowoltaiczne – zadzwoń.

Zainteresowany usługą?
Szybki kontakt!
+
Wyślij!