Pompa ciepła HITACHI

HITACHI

Marka posiadająca ponad 60letnie doświadczenie z technologiami klimatyzacji i ogrzewania. Marka jest głęboko zakorzeniona w japońskiej tradycji, ale stawia mocno na innowacyjność. Oferuje nowoczesne produkty, które zapewniają komfort, wydajność i niezawodność. Pompy ciepła Hitachi to optymalna wydajność przy jednoczesnym niskim zużyciu energii. Pompy Hitachi pracują wydajnie nawet przy bardzo niskich temperaturach.

Wykorzystując energię odnawialną, jaką jest powietrze, powietrzne pompy ciepła Hitachi Yutaki generują wysokie oszczędności energii przy niskim wpływie na środowisko. Produkty Hitachi są najlepszym wsparciem zielonej transformacji i przyczyniają się do zrównoważonej i niskoemisyjnej przyszłości energetycznej. Wśród najlepszych systemów grzewczych, które nadają się do wszystkich rodzajów domów, pompy ciepła powietrze woda są w stanie zgromadzić znaczną ilość energii przy użyciu tylko niewielkiej ilości energii elektrycznej. Pompy ciepła Hitachi to optymalna wydajność przy jednoczesnym niskim zużyciu energii. Pompy Hitachi pracują wydajnie nawet przy bardzo niskich temperaturach.

hitachi-pompa-ciepla-opole

Yutaki S może pokryć zapotrzebowanie każdego domostwa na klimatyzację wnętrz: może grzać, chłodzić, i jednocześnie podgrzewać ciepłą wodę użytkową. Jest niewielka i prosta w montażu, a zatem nadaje się idealnie do nowobudowanych inwestycji. Może podgrzewać wodę w c.o. z instalacją podłogową, grzejnikami i klimakonwektorami. Po podłączeniu do zbiornika c.w.u., pompa przygotowuje także ciepłą wodę użytkową. Dzięki szerokiemu zakresowi charakterystyki pracy działa sprawnie nawet w skrajnych warunkach pogodowych, przy temperaturze zewnętrznej od -25°C do 46°C.

Yutaki M to najlepsze rozwiązanie dla każdego, kto chce szybko i bez problemu wymienić stary kocioł c.o., by móc cieszyć się ciepłem z ogrzewania podłogowego, grzejników, klimakonwektorów oraz ciepłą wodą użytkową na żądanie. Pompa mieści się w całości w jednej obudowie i nadaje do montażu w lokalu mieszkalnym dowolnego typu. Nie wymaga skomplikowanych prac instalacyjnych- zwłaszcza, że nie trzeba podłączać jej do rurociągów czynnika chłodniczego.

NASZE REALIZACJE

Zainteresowany ofertą? Napisz do nas!
Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Szybki kontakt!
+
Wyślij!